Działki budowalne nad jeziorem Ublik Wielki.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniej działki położonej pomiędzy jeziorami Buwełno oraz Ublik Wielki, do którego jest gwarantowany dostęp poprzez udział w zagospodarowanej działce z linią brzegową. Pobliskie lasy w połączeniu z dostępem wodnym położonego na Szlaku Wielki Jezior Mazurskich – jeziora Niegocin czynią to miejsce wyjątkowe do zamieszkania oraz atrakcyjne do ulokowania kapitału w gruncie.

W sprzedaży pozostała już tylko ostatnia działka w Osadzie w obrębie Wyszowate, gmina Miłki, powiat giżycki:

nr ewid. 311/1 ; pow. 10 013 m2 (cena 495 000 zł),

Do działki w cenie udział 1/14 w działce 311/13 o powierzchni 11 513 m2.

Działka położona jest w kompleksie złożonym z 15 działek. Oferowany grunt ma regularny kształt, a ukształtowanie terenu jest płaskie. Nieruchomość ma dostęp do działki z linią brzegową o długości 180m i pow. 11 513 m2, na której powstała prywatna plaża ale jest jeszcze mnóstwo przestrzeni do zagospodarowania- można wybudować pomosty, wiaty, urządzić dodatkowe prywatne plaże.

Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową. Maksymalna intensywność zabudowy wynosi 25%.

Media: prąd oraz wodociąg przy działkach, w celu odprowadzania ścieków należy  zastosować rozwiązania własne (do czasu wybudowania przez gminę kanalizacji sanitarnej).

Dojazd: DK63, a następnie gminną drogą asfaltową.

Miejscowość Ogródki (obręb Wyszowate) oddalona jest 13 km od Orzysza oraz 17 km od Giżycka. Połączenie jezior Ublik Mały z Ublik Wielki za pomocą przepustu (tzw. „tunel) docenią amatorzy kajakarstwa, a prawdziwi pasjonaci będą mogli skorzystać ze szlaku kajakowego, którym dopłyniemy do malowniczego i cieszącego się popularnością jeziora Niegocin. Trzeci co do wielkości akwen wodny na Mazurach to świetne miejsce dla miłośników sportów wodnych, a przepłynięcie 111 km Szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich okaże się przeżyciem zapamiętanym przez długie chwile.

Film przedstawiający osadę nad jez. Ublik Wielki

Dlaczego warto zainwestować w Osadzie nad jez. Ublik Wielki

Jeziora i Szlak WJM

Kompleks parceli położony jest pomiędzy jeziorem Buwełno a jeziorem Ublik Wielki, do którego działki posiadają dostęp z linią brzegową 112 mb. Oba jeziora stanowią  południową odnogę jeziora Niegocin, które jest częścią Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Elastyczność

Działki w Osadzie posiadają elastyczne przeznaczenie w mpzp. Obowiązujący plan miejscowy pozwala na zabudowę terenu do 25% (około 2500 m2) całkowitej powierzchni działki. Pozwoli to przyszłemu Inwestorowi zdecydować ile budynków powstanie na zakupionym gruncie.

Media

Na teren Osady nad jez. Ublik Wielki doprowadzony jest prąd niskiego napięcia oraz wodociąg. Przyszłemu Inwestorowi pozostanie jedynie wykonanie odpowiednich przyłączy do budynku.

Podział wtórny

Każdą działkę w Osadzie przy jez. Ublik Wielki można wtórnie podzielić na parcele o pow. nie mniejszej niż 3000 m2.

Gwarancja braku uciążliwości

Ze względu na położenie Osady na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich oraz Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego przyszły Inwestor ma pewność, że miejsce zachowa swój urok i spokój, a w okolicy nie powstaną w przyszłości inwestycje uciążliwe.

Podatek

Właściciel działki uiszcza znikomy podatek od nieruchomości. Wysokość podatku rocznego to koszt od 77 zł do 213 zł od jednej działki i przynależnego udziału w nieruchomości wspólnej.

Sąsiedztwo Osady nad jez. Ublik Wielki

Port lotniczy Olsztyn – 109 km

Giżycko – 17 km

Droga krajowa 63 – 2 km

Jezioro Niegocin – 10 km

Ekomarina – 19 km

Hotel**** z basenem – 19 km

Galeria i Lokalizacja Osady

Mapa Osady

Kontakt

+48 733 890 820
+48 733 890 821
biuro@lokatymazurskie.pl

WITT nieruchomości
NIP : 741-203-29-41
REGON : 369535940

Biuro Sprzedaży

ul. Jana III Sobieskiego 4
14-100 Ostróda
Pon. - Pt. 08.00-17.00