Działki budowlane nad jeziorem Symsar. 

Kompleks działek posiada prywatny dostęp do jeziora gdzie niebawem powstanie plaża z pomostem. Chcesz wypoczywać wewnątrz półwyspu przepięknego jeziora Symsar otoczonego starodrzewiem lasów państwowych? To wspaniałe miejsce to także znakomita baza wypadowa na piesze i rowerowe wycieczki. Co byś powiedział na kolację po aktywnym wypoczynku złożoną ze świeżych ryb samodzielnie złowionych w jeziorze? Może właśnie tutaj postawisz swój dom zaledwie 7km od Lidzbarka Warmińskiego.

Ze względu na położenie kompleksu na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Symsarny oraz ustalenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego przyszły właściciel ma pewność, że miejsce zachowa swój urok i spokój, a w okolicy nie powstaną w przyszłości obiekty uciążliwe.

Nowa oferta! Dostępnych jest 37 działek budowlanych każda o pow. od 1000m2 do 1093m2.

Wszystkie działki w kompleksie nad jez. Symsar przeznaczone są w planie miejscowym pod MN- zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami. Dodatkowo dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych, garaży wolnostojących lub bliźniaczych.

Sieć energetyczna niskiego napięcia przebiega wzdłuż kompleksu, gmina jest w trakcie realizacji sieci wodociągowej prowadzącej do sprzedawanych działek, ma już zabezpieczone środki finansowe na ten cel, planowane oddanie inwestycji nastąpi w roku 2023. Dojazd do kompleksu drogą gminną prowadzącą przez lasy państwowe.

Znakomita inwestycja w przyszłość Twoją i Twojej rodziny:

– ceny gruntów rosną stabilnie i szybko nadrabiając różnicę w cenach względem państw tzw. Starej Unii Europejskiej – zabezpiecz się przed szalejącą inflacją,

– pewna lokata kapitału – Ziemi nie da się wyprodukować ani ukraść,

– coraz mniejsza dostępność, szczególnie w tak atrakcyjnych lokalizacjach.

Film przedstawiający Osadę nad jez. Symsar
Dlaczego warto zainwestować w Osadzie nad jez. Symsar

Prywatny dostęp do jeziora

Kompleks parceli położony jest nieopodal jez. Symsar do którego działki posiadają prywatny dostęp z linią brzegową 24 mb. Do dyspozycji właścicieli nad jeziorem zostanie oddana plaża z pomostem.

Fantastyczne położenie

Osada położona jest na półwyspie, który stanowi enklawę otoczoną przez jez. Symsar, rzekę Symsarnę oraz starodrzewia lasów państwowych, które stanowią idealny szlak na rower.

Media

Sieć energetyczna niskiego napięcia przebiega wzdłuż Osady, gmina jest w trakcie realizacji sieci wodociągowej prowadzącej do sprzedawanych działek, ma już zabezpieczone środki finansowe na ten cel, planowane oddanie inwestycji nastąpi w roku 2023.

Przeznaczenie

Wszystkie działki w Osadzie nad jez. Symsar przeznaczone są w planie miejscowym pod MN- zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami. Dodatkowo dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych, garaży wolnostojących lub bliźniaczych.

Gwarancja braku uciążliwości

Ze względu na położenie kompleksu na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Symsarny oraz ustalenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego przyszły właściciel ma pewność, że miejsce zachowa swój urok i spokój, a w okolicy nie powstaną w przyszłości obiekty uciążliwe.

Koszty

Szczęśliwy posiadacz działki w Osadzie będzie zwolniony z podatku od nieruchomości (dotyczy 26 działek) albo będzie płacił niski podatek w wysokości od 1 zł do 37 zł rocznie (dotyczy 10 działek).
Do ceny należy doliczyć udział w częściach wspólnych (działka pod plażę z pomostem i drogi wewnętrzne) w cenie 15 000 zł.
Sąsiedztwo Osady nad jez. Symsar
Port lotniczy Olsztyn – 85 km
Olsztyn – 49 km
Lidzbark Warmiński – 8 km
Ośrodek wypoczynkowy – 3 km
Hotel z termami – 10 km
Hotel****  – 9 km
Galeria i Lokalizacja Osady
Mapa działek
Mapa osady

Kontakt

+48 733 890 820
+48 733 890 821
biuro@lokatymazurskie.pl

Biuro Nieruchomości
Amadeusz Witt
NIP : 741-203-29-41
REGON : 369535940

Biuro Sprzedaży

ul. Jana Pawła II 3
14-100 Ostróda
Pon. - Pt. 10.00-17.00