Film przedstawiający Osadę nad jez. Symsar

Dlaczego warto zainwestować w Osadzie nad jez. Symsar

Prywatny dostęp do jeziora

Kompleks parceli położony jest nieopodal jez. Symsar do którego działki posiadają prywatny dostęp z linią brzegową 24 mb. Do dyspozycji właścicieli nad jeziorem zostanie oddana plaża z pomostem.

Fantastyczne położenie

Osada położona jest na półwyspie, który stanowi enklawę otoczoną przez jez. Symsar, rzekę Symsarnę oraz starodrzewia lasów państwowych, które stanowią idealny szlak na rower.

Media

Sieć energetyczna niskiego napięcia przebiega wzdłuż Osady, gmina jest w trakcie realizacji sieci wodociągowej prowadzącej do sprzedawanych działek, ma już zabezpieczone środki finansowe na ten cel, planowane oddanie inwestycji nastąpi w roku 2023.

Przeznaczenie

Wszystkie działki w Osadzie nad jez. Symsar przeznaczone są w planie miejscowym pod MN- zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami. Dodatkowo dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych, garaży wolnostojących lub bliźniaczych.

Gwarancja braku uciążliwości

Ze względu na położenie kompleksu na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Symsarny oraz ustalenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego przyszły właściciel ma pewność, że miejsce zachowa swój urok i spokój, a w okolicy nie powstaną w przyszłości obiekty uciążliwe.

Podatek

Szczęśliwy posiadacz działki w Osadzie będzie zwolniony z podatku od nieruchomości (dotyczy 26 działek) albo będzie płacił niski podatek w wysokości od 1 zł do 37 zł rocznie (dotyczy 10 działek).

Sąsiedztwo Osady nad jez. Symsar

Port lotniczy Olsztyn – 85 km

Olsztyn – 49 km

Lidzbark Warmiński – 8 km

Ośrodek wypoczynkowy – 3 km

Hotel z termami – 10 km

Hotel****  – 9 km

Galeria i Lokalizacja Osady

Mapa działek

Mapa osady

Kontakt

+48 733 890 820
+48 733 890 821
biuro@lokatymazurskie.pl

Biuro Nieruchomości
Amadeusz Witt
NIP : 741-203-29-41
REGON : 369535940

Biuro Sprzedaży

ul. Jana Pawła II 3
14-100 Ostróda
Pon. - Pt. 10.00-17.00