Działki budowlane w Dębince. Przy Kanale Iławskim.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek położonych nad kanałem Iławskim, który łączy jezioro Jeziorak z Kanałem Ostródzko-Elbląskim. W połączeniu z mazurską scenerią miejsce to jest wyjątkowe do zamieszkania oraz atrakcyjne do ulokowania kapitału w gruncie.

W sprzedaży 7 działek położonych w obrębie Dębinka, gmina Miłomłyn:

Działki położone są w kompleksie 7 działek. Ukształtowanie terenu jest zróżnicowane. Pozwoli to przyszłemu inwestorowi na zagospodarowanie terenu, które spełni jego oczekiwania. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania terenu. Ze względu na spełnienie zasady „dobrego sąsiedztwa” można wybudować dom mieszkalny – w tym celu należy złożyć odpowiedni wniosek do gminy. Na działkę 1/9 została wydana pozytywna decyzja z warunkami zabudowy na dwa domy mieszkalne.

Media: prąd NN i wodociąg gminny w odległości około 100 m, prąd ŚN jest na działkach.
Dojazd: gminną drogą gruntową

Dębinka jest dobrze skomunikowana z krajem za pośrednictwem drogi ekspresowej „S7”, do której jest 8 km, Ostródy 19 km, do Gdańska 121 km, do Warszawy 232 km. W okolicy występują liczne jeziora i lasy państwowe, które świetnie sprawdzą się przy aktywnym wypoczynku.

Film przedstawiający Osadę Dębinka

Dlaczego warto zainwestować w Osadzie Dębinka

Kanał Iławski

Kompleks działek położony jest nad Kanałem Iławskim, który połączony jest z jeziorem Jeziorak oraz Kanałem Ostródzko-Elbląskim. Prawdziwy raj dla żeglarzy.

Podział Wtórny

Każdą działkę w Osadzie Dębinka można wtórnie podzielić na mniejsze parcele.

Media

Osada położona jest w zwartej zabudowie wsi. W związku z tym prąd niskiego napięcia oraz wodociąg gminny są w bliskiej odległości.

Ochrona Środowiska

Teren Osady Dębinka położony jest poza obszarami chronionej przyrody, dzięki czemu wolny jest od ryzyk i zakazów, przy czym leży w sąsiedztwie atrakcyjnych terenów chronionych (OcHK Kanału Elbląskiego).

Jeziora i Lasy

Osada leży w bliskim sąsiedztwie lasów przez które przechodzą szlaki rowerowe. W odległości 3 km znajduje się jezioro: Karnickie Północne, Karnickie Południowe, Jezioro Kocioł oraz Jezioro Gil Wielki.

Podatek

Właściciel działki uiszcza znikomy podatek od nieruchomości. Wysokość podatku rocznego to koszt od 50 zł do 200 zł od jednej działki.

Sąsiedztwo osady Dębinka

Zamek Karnity

Szlak rowerowy
Miłomłyn

Droga ekspresowa
S7 

Ostróda – 19 km

Przystań na
wyspie

Leśny park uzdrowiskowy

Galeria i Lokalizacja Osady

Mapa Osady

Kliknij na działkę, aby poznać jej cenę oraz szczegóły

Kontakt

+48 733 890 820
+48 733 890 821
biuro@lokatymazurskie.pl

WITT nieruchomości
NIP : 741-203-29-41
REGON : 369535940

Biuro Sprzedaży

ul. Jana III Sobieskiego 4
14-100 Ostróda
Pon. - Pt. 08.00-17.00